Floating action (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: About
ug: ھەققىدە
