Floating action (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Path
uk: Шлях

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Position
uk: Позиція

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: About
uk: Про модуль

en: Top center
uk: У центрі зверху

en: Bottom center
uk: У центрі знизу
