Floating action (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Position
vi: Vị trí

en: Middle right
vi: Giữa phải

en: Middle left
vi: Giữa trái

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: About
vi: Giới thiệu
