Floating action (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Path
fr: Chemin

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: About
fr: À propos

en: Top center
fr: En haut au centre

en: Bottom center
fr: En bas au centre
