Floating action (1.0.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Path
hu: Útvonal

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: About
hu: Leírás

en: Top center
hu: Felső közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép
