Floating action (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Path
ca: Camí

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Position
ca: Posició

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: About
ca: Detalls

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre
