Floating action (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Path
cy: Llwybr

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Position
cy: Lleoliad
