Floating action (1.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Path
da: Sti

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Position
da: Placering

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: About
da: Om

en: Top center
da: Top midt

en: Bottom center
da: Bund midt
