Floating action (1.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Path
de: Pfad

en: Vertical
de: Vertikal

en: Middle right
de: Mitte rechts

en: Middle left
de: Mitte links

en: Top left
de: Oben links

en: Top right
de: Oben rechts

en: Bottom right
de: Unten rechts

en: Bottom left
de: Unten links

en: About
de: Über

en: Top center
de: Oben zentriert

en: Bottom center
de: Unten zentriert
