Floating action (1.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Path
el: Διαδρομή

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Position
el: Θέση

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: About
el: Περί

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο
