Floating action (1.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Path
es: Ruta

en: Position
es: Posición

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: About
es: Acerca de

en: Top center
es: Arriba centro

en: Bottom center
es: Abajo centro
