Floating action (1.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Path
et: Tee

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Position
et: Asukoht

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: About
et: Programmist

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine
