Floating action (1.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Path
fi: Polku

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Position
fi: Sijoitus

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: About
fi: Tietoja

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä
