Floating action (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Path
gl: Ruta

en: Position
gl: Posición

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: About
gl: Información

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado
