Floating action (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Path
hi: मार्ग

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Position
hi: स्थान

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ

en: About
hi: के बारे में
