Floating action (1.0.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Path
it: Percorso

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Position
it: Posizione

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Top right
it: In alto a destra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra

en: About
it: Informazioni

en: Top center
it: Centro in alto

en: Bottom center
it: Centro in basso
