Floating action (1.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Path
ja: パス

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Position
ja: ポジション

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: About
ja: アバウト

en: Top center
ja: トップ 中央

en: Bottom center
ja: ボトム 中央
