Floating action (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Path
ka: გზა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Position
ka: პოციზია
