Floating action (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: About
my: အကြောင်း
