Floating action (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Path
oc: Camin

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Position
oc: Posicion

en: About
oc: A prepaus
