Floating action (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Path
ps: يونلور

en: Vertical
ps: نېغ

en: Position
ps: ځاى

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: About
ps: په اړه
