Floating action (1.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Path
ro: Cale

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Position
ro: Poziție

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: About
ro: Despre

en: Top center
ro: Sus centru

en: Bottom center
ro: Jos centru
