Floating action (1.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Path
ru: Путь

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Position
ru: Позиция

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: About
ru: Информация

en: Top center
ru: Вверху в центре

en: Bottom center
ru: Внизу в центре
