Floating action (1.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Path
sk: Cesta

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Position
sk: Pozícia

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: About
sk: Informácie o
