Floating action (1.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Path
sv: Sökväg

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: About
sv: Om

en: Top center
sv: Längst upp i mitten

en: Bottom center
sv: Nederst - centrerad
