Floating action (1.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Path
tr: Yol

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Position
tr: Konum

en: Middle right
tr: Orta sağ

en: Middle left
tr: Orta sol

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: About
tr: Hakkında

en: Top center
tr: Üst orta

en: Bottom center
tr: Alt orta
