Floating Social Icons (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Count
be: Колькасць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
