Floating Social Icons (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Custom
ja: カスタム

en: Count
ja: カウント

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右
