Floating Social Icons (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
