Floating Social Icons (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Custom
lt: Savitas

en: Count
lt: Skaičius

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
