Floating Social Icons (8.x-1.1-rc1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Top
de: Oben

en: Bottom
de: Unten

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Count
de: Anzahl

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Twitter settings
de: Einstellungen für twitter

en: Target Attribute
de: <code>target</code>-Attribut

en: Facebook settings
de: Facebook-Einstellungen

en: Twitter Link
de: Twitter-Link

en: Facebook Link
de: Facebook-Link

en: Pinterest Link
de: Pinterest-Link

en: Youtube Link
de: Youtube-Link
