Floating Social Icons (8.x-1.1-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Custom
pl: Własne

en: Count
pl: Liczba

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Twitter settings
pl: Ustawienia Twittera

en: Facebook settings
pl: Konfiguracja Facebooka

en: Facebook Link
pl: Link do Facebook
