Floating Social Icons (8.x-1.1-rc1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
