Floating Social Icons (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Custom
fi: Oma

en: Count
fi: Laskuri

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: About
fi: Tietoja
