Floating Social Icons (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Count
vi: Số lượng

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: About
vi: Giới thiệu
