Floating Social Icons (8.x-1.2-rc1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Bottom
az: Aşağı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Count
az: Say

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: About
az: Haqqında
