Floating Social Icons (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Custom
pt: Personalizado

en: Count
pt: Contar

en: Configuration
pt: Configurações

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: About
pt: Sobre

en: Twitter settings
pt: Configurações do Twitter

en: Facebook settings
pt: Configurações do Facebook

en: Twitter Link
pt: Link do Twitter

en: Facebook Link
pt: Link do Facebook

en: Pinterest Link
pt: Link do Pinterest
