Floating Social Icons (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Count
bo: གྲངས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Left
bo: གཡོན

en: About
bo: གསལ་བཤད
