Flood control (2.1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Filter
km: តម្រង

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Permissions
km: សិទ្ធិ
