Flood control (2.1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: Login
pl: Zaloguj

en: Event
pl: Termin

en: Filter
pl: Filtr

en: Amount
pl: Ilość

en: Goal
pl: Cel

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Steps
pl: Kroki

en: Contact forms
pl: Formularze kontaktowe

en: Flood control
pl: Ochrona przed nadmierną aktywnością użytkowników
