Flood control (2.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Contact forms
th: รูปแบบการติดต่อ
