Flood control (2.1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Administration
be: Кіраванне

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Permissions
be: Правы

en: Contact forms
be: Кантактныя фармуляры (формы)
