Flood control (2.1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Administration
sk: Administrácia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Event
sk: Podujatie

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Amount
sk: Množstvo

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Contact forms
sk: Kontaktné formuláre
