Flood control (2.1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Identifier
ta: குறிப்பான்
