Flood control (2.2.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Permissions
am: ፈቃዶች
