Flood control (2.2.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Login
nl: Inloggen

en: Event
nl: Evenement

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Amount
nl: Bedrag

en: Goal
nl: Doel

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Steps
nl: Stappen

en: None (disabled)
nl: Geen (uitgeschakeld)

en: Contact forms
nl: Contactformulieren

en: Sending e-mails limit
nl: Verzonden e-mails limiet

en: Sending e-mails window
nl: Verzonden e-mails-venster

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <a href="@people_url"><em>People</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <a href="@people_url"><em>Personen</em></a>.
