Flood control (2.2.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Administration
fa: مدیریت

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Filter
fa: صافی

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Identifier
fa: هویت

en: Contact forms
fa: ورقه‌های تماس
