Flood control (2.2.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Administration
af: Administrasie

en: Login
af: Gebruiker

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Filter
af: Filtreer

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Permissions
af: Regte

en: Identifier
af: Identifiseerder
