Flood control (2.2.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ
