Flood control (2.2.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
